Index/uk

From Wikimania

* ar/العربية (published)* bar /Boarisch (proofreading)* ca/català (published)* cs/čeština (published)* de /Deutsch (proofreading)* el/Ελληνικά (published)* en/English (published)* eo/Esperanto (published)* es/español (published)* eu/euskara (in progress) * fa/فارسی (published)* fi/suomi (in progress) * fr /français (needs updating)* ga/Gaeilge (in progress) * he/עברית (in progress) * hu/magyar (missing) * ia/interlingua (published)* it/italiano (published)* ja/日本語 (published)* ko/한국어 (published)* ms/Bahasa Melayu (published)* nl/Nederlands (missing) * pl/polski (published)* pt/português (published)* ro/română (published)* ru /русский (needs updating)* scn/sicilianu (published)* sv /svenska (needs updating)* te/తెలుగు (published)* tr/Türkçe (published)* uk/українська (published)* zh-hans/中文(简体) (published)* zh-hant/中文(繁體) (published)* * * * * * * * * * * *

destination: Index
source update: 2009-02-01

26-28 серпня 2009

Запрошення на участь було оголошено!

Ласкаво просимо на офіційний сайт Вікіманії 2009, п'ятої міжнародної конференції Фонду Вікімедія, яка відбудеться 26-28 серпня 2009 року в Буенос Айресі, Аргентині. Це буде перша конференція, що відбудеться іспанською мовою, в Південній півкулі.Відповідно до духу багатомовності, програма конференції буде складена двома мовами: іспанською і англійською, включаючи синхронний переклад на пленарних доповідях. Місцем проведення цього заходу буде Сан-Мартін «Центральний культурний центр Сан-Мартін» (General San Martín Cultural Centre, CCGSM), найважливіший центр подібного роду в Аргентині, розташований в туристичному центрі Буенос-Айресі.

Вікіманія є щорічною конференцією, що збирає учасників всіх проектів Фонду Вікімедія. Вона надає співтовариству і широкій громадськості можливість навчання і вільного обміну освітніми ініціативами і спільними проектами у всьому світі. Попередні конференції були проведені у Франкфурті (Німеччина), Бостоні (Сполучені Штати), Тайпеї (Тайвань) і в Александрії (Єгипет). У Вікіманії-2009 візьмуть участь представники проектів Вікімедії і проектів вільної культури, буде зроблений особливий акцент на академічні аспекти проектів.

Як усі вікі-проекти, цей вікі-сайт постійно розвивається. Інформація, подана тут, буде з часом розширюватися і вдосконалюватися, в міру наближення дати проведення заходу. В даний час це відбувається за допомогою волонтерів для забезпечення базової інформації в основних розділах. Попередній розклад буде опубліковано, як тільки він стане доступне.

Вагання щодо мови конференції? Перевір FAQ